Flota samochodów

Oferta naszej wypożyczalni jest nowoczesnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw w zakresie wyposażania się w pojazdy służbowe bez konieczności inwestowania w nie środków własnych. Dostępna w Cargram we Wrocławiu flota samochodów na wynajem – m.in. aut sportowych i dostawczych, nowych, sprawnych i bogato wyposażonych – pozwala wykorzystywać je do różnych celów firmowych. Przedsiębiorcy mają wpływ na zarządzanie takim taborem i mogą według własnego uznania przydzielać poszczególne modele do użytku swoim pracownikom.

Flotę pojazdów należy dopasować do działalności firmy. W zależności od rodzaju prowadzonego biznesu potrzebne mogą być auta osobowe, np. sportowe, do poruszania się w celach służbowych (m.in. dla handlowców, kadry zarządzającej) albo dostawcze – do przewożenia towarów.

Wszystkie samochody wypożyczamy na przejrzystych zasadach, zawierając indywidualne umowy wynajmu z klientami. Jesteśmy w tym zakresie elastyczni i oferujemy usługi zarówno krótko-, jak i długoterminowe w zależności od potrzeb najemców. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji!

Sortuj