Wynajem długoterminowy samochodów Wrocław

Aby móc na co dzień jeździć nowym VW Passatem czy BMW, wcale nie trzeba ich kupować! Istnieje jeszcze możliwość korzystania z pojazdów na tzw. abonament. W Cargram we Wrocławiu oferujemy m.in. długoterminowy wynajem samochodów. Auta na miesiąc lub dłużej można wypożyczyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Na czym polega nasza usługa najmu?

Wynajem długoterminowy – zasady

Zanim podpiszemy z klientem umowę najmu na wybrany przez niego model, uzgadniamy zasady korzystania z pojazdu. Ustalamy limit kilometrów, który będzie miał wpływ na wysokość płaconej co miesiąc raty. Oznacza to, że za korzystanie z wynajmu długoterminowego samochodu będzie obowiązywał abonament, który obejmuje m.in. ubezpieczenie oraz koszty ewentualnych napraw. Po stronie kierowcy pozostaje uzupełnianie paliwa oraz jeżdżenie wypożyczanym autem.

Jakie zalety wiążą się z długoterminowym wynajmem samochodów?

Zaletą najmu auta na miesiąc lub dłużej jest brak konieczności angażowania dodatkowego kapitału przez najemcę, czyli wydawania oszczędności czy zaciągania zobowiązań bankowych w celu zakupu modelu, którym chce jeździć. Wynajem długoterminowy samochodów, który proponujemy w Cargram we Wrocławiu, jest usługą, która daje przedsiębiorcy możliwość zaliczenia comiesięcznych należności z tego tytułu do kosztów uzyskania przychodu.

Użytkownik wypożyczanego samochodu może dysponować nim według własnego uznania niemal tak samo, jakby był jego właścicielem, bez martwienia o wydatki związane z przeglądami eksploatacyjnymi pojazdu i jego naprawami – pod warunkiem, że są one wliczone w regulowaną raz w miesiącu ratę abonamentu.

Wynajem długoterminowy – samochody dostępne od zaraz

W Cargram nie ma znaczenia, czy potrzebuje się wypożyczyć samochód w celach osobistych, czy służbowych. Najem długoterminowy aut na miesiąc lub dłużej oferujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup pojazdu. W naszej ofercie posiadamy niesłychanie wiele luksusowych samochodów dostępnych do wynajmu od ręki, więc można od razu, po wybraniu konkretnego modelu i podpisaniu umowy, cieszyć się z jazdy, nie martwiąc się o żadne koszty utrzymania.

Najem aut na miesiąc lub dłużej dla osób prywatnych

Długoterminowy wynajem samochodów w Cargram we Wrocławiu jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie ani na zakup auta, ani na jego utrzymanie. Tak naprawdę każdy może skorzystać z najmu i wybrać jeden z oferowanych przez nas modeli samochodów do własnych indywidualnych potrzeb. Najlepsze w naszej ofercie jest to, że posiadamy auta zarówno osobowe, jak i dostawcze czy sportowe. Proponowany przez nas abonament zapewnia elastyczność oraz komfort korzystania z dowolnego pojazdu na miesiąc lub dłużej bez konieczności jego posiadania.

Długoterminowy najem samochodów dla firm

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm. Wynajem samochodu na miesiąc lub dłużej jest świetną opcją dla przedsiębiorców poszukujących alternatywy dla leasingu. Po wygaśnięciu umowy najemca nie ma obowiązku wykupienia auta. W dodatku decydując się na najem jednego z naszych pojazdów, nie musi przejmować się żadnymi kosztami ubezpieczeń, ewentualnych napraw bądź związanymi z serwisowaniem, gdyż wszystko to obejmuje nasz abonament. Kolejną korzyścią naszej oferty jest możliwość korzystania z nowoczesnej floty samochodowej bez konieczności inwestowania dużych sum pieniędzy. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, zamiast martwić się utrzymaniem własnej floty.

Luksusowe samochody – wynajem długoterminowy

Niezależnie od tego, czy potrzebuje się samochodu w celach prywatnych, czy służbowych najem długoterminowy na miesiąc lub dłużej jest doskonałym i bardzo wygodnym rozwiązaniem. Chociaż działamy we Wrocławiu, zapewniamy odbiór oraz zwrot pojazdu z dowolnego miejsca. W swojej ofercie mamy do dyspozycji dostępne od zaraz luksusowe auta znanych marek, takich jak Skoda, Audi czy Volkswagen. Wynajem długoterminowy będzie więc też doskonałą opcją dla osób, które chcą przetestować dany model.

Wynajem samochodu na miesiąc – brak poniesienia strat finansowych z utrzymania pojazdu

Jedną z największych korzyści na zdecydowanie się na wynajem długoterminowy aut jest brak konieczności inwestowania dużych sum pieniędzy w zakup nowego samochodu, z którym wiążą się wysokie koszty zarówno na początku, jak i w trakcie jego użytkowania. Najem pojazdu na miesiąc lub dłużej pozwala na płacenie comiesięcznych rat, co znacząco ułatwia planowanie własnego budżetu. Decydując się na tę opcję, najemca nie pokrywa kosztów ani za ubezpieczenie, ani serwisowanie pojazdu. Odpowiedzialny jest jedynie za uzupełnianie paliwa.

Cargram – wypożyczalnia luksusowych samochodów na długi termin we Wrocławiu

Nasza wypożyczalnia samochodowa we Wrocławiu oferuje wynajem długoterminowy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych i wysokiej jakości modeli aut w doskonałym stanie. Pojazd można wynająć na miesiąc, rok, a nawet dłużej w zależności od potrzeby. Skorzystanie z najmu samochodów w Cargram zapewnia dużą elastyczność. Z naszej oferty może skorzystać każdy, kto potrzebuje auta, a nie ma możliwości finansowych, by go kupić oraz utrzymać. Ze swojej strony pokrywamy wszelkie koszty m.in. ubezpieczenie, serwisowanie, przeglądy techniczne czy ewentualne naprawy. Zapewniamy, że wynajęcie naszych pojazdów na dłuższy okres opłaca się i niesie ze sobą wiele korzyści.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wypożyczenia naszych luksusowych samochodów na miesiąc lub dłużej. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu!